Jsme v Úvalech již 12 let. A stále fungujeme.

Jsme v Úvalech již 12 let. A stále fungujeme.

Jsme v Úvalech již 12 let. A stále fungujeme. Někteří odešli, někteří bohužel navždy. Někomu přibyly šediny, někomu ubyly vlasy nebo přibyla kila /… a někomu vše v kombinaci/. Přichází k nám i nová generace. Ale stále jsme skupina lidí, kterým jde pořád o to, pro co jsme do veřejného života v Úvalech vstoupili. Jde nám o Úvaly. Aby byly rozvíjejícím se městem, příjemným pro život, které již nemusí hledět do minulosti a říkat si, co se nepovedlo, ale které si může říkat, co se povedlo a kde třeba může být vzorem i pro jiná města.

Rozhodli jsme se, že i letos půjdeme do komunálních voleb. A že si znovu zkusíme říct o Vaši podporu pro další proměny Úval. Rozhodli jsme se také, že do komunálních voleb nepůjdeme pod záštitou žádné politické strany, ale že si řekneme o Vaše podpisy, abychom do těch voleb jako nezávislí kandidáti mohli jít. Těch podpisů musí být alespoň 500.

V příštích dnech a týdnech se Vám proto může stát, že Vás naši členové požádají o podpis petičního archu, kde podpoříte naši účast v komunálních volbách. Budete-li chtít, abychom pokračovali v tom, co děláme a mohli se komunálních voleb účastnit, stačí svůj podpis na arch připojit (podpisem nehlasujete, ani se nezavazujete hlasovat!).

A pokud byste nám chtěli se sběrem podpisů sami aktivně coby dobrovolníci pomoci, budeme moc rádi. Stačí kontaktovat kohokoli z našich členů, poslat e-mail na sdruzeni@otevreneuvaly.cz nebo napsat zprávu přes messengera.

Vaši členové a členky sdružení Otevřené Úvaly z.s.

Štítky: Otevřené Úvaly

Související příspěvky

Krásné vánoce & PF 2018

Krásné vánoce & PF 2018

Milé Úvalačky, milí Úvaláci, rádi bychom vám všem popřáli krásné vánoce a všechno nejlepší do roku 2018! Hlavně hodně lásky, zdraví, štěstí a...

Aktualita z | PF