Modernizace informačního systému Úval

Modernizace informačního systému Úval

Město Úvaly zásadně modernizuje informační systémy města pro občany. Nyní máte možnost na FB a webových stránkách města napsat, kde byste chtěli najít digitální úřední desky.

Město Úvaly napsalo:

Město Úvaly bude mít tři interaktivní úřední desky. Kam byste je chtěli umístit?

Již před časem jsme vás informovali, že jsme úspěšně získali dotaci na rozjezd projektu rozšíření funkcionalit informačního systému města a zřízení tzv. Portálu občana, kde si budete moci vyřizovat velkou část úředních záležitostí a služeb města online z pohodlí domova. Realizace tohoto projektu se rozjíždí právě v těchto dnech.

Jeho součástí je i instalace tří interaktivních dotykových LCD panelů, kterou budou sloužit jako úřední deska, ale zároveň budou zobrazovat informace o aktuálních událostech v Úvalech, místní kultuře atd.

Náš návrh je umístit tyto panely tam, kde prochází nejvíce lidí. Navrhujeme proto umístění panelů na tato tři místa:

– nádraží
– před radnici na náměstí Arnošta z Pardubic
– před Billu na Nových Slovanech (chodí se tam pěšky častěji než k Penny).

Prosíme o váš názor, jestli navrhujeme vhodná místa. Pokud byste mysleli, že by se hodilo jiné místo (například před zdravotní středisko), napište nám to prosím do komentářů.

Děkujeme za spolupráci

za vedení města, Petr Borecký, starosta

Související příspěvky

Krásné vánoce & PF 2018

Krásné vánoce & PF 2018

Milé Úvalačky, milí Úvaláci, rádi bychom vám všem popřáli krásné vánoce a všechno nejlepší do roku 2018! Hlavně hodně lásky, zdraví, štěstí a...

Aktualita z | PF