Výrazná dopravní omezení na náměstí Arnošta z Pardubic v Husově ulici

Výrazná dopravní omezení na náměstí Arnošta z Pardubic v Husově ulici

Rekonstrukce náměstí se blíží k závěru a s ním přichází v příštích dvou týdnech výrazná dopravní omezení na náměstí Arnošta z Pardubic v Husově ulici:

Příspěvek od město Úvaly:

Výrazné omezení v dopravě na stavbě „III/01214 průtah městem Úvaly – úsek č. 2“ – ulice Husova a Arnošta z Pardubic

Milé Úvalačky, milí Úvaláci – blíží se nám konec rekonstrukce ulice Husova a Arnošta z Pardubic v Úvalech.

Z tohoto důvodu je nutné začít provádět dokončovací práce. Tyto dokončovací práce zahrnují finální hutnění položené dlažby v uvedených ulicích. Na základě této skutečnosti je nutné uzavřít ulici Husova a Arnošta z Pardubic.

Tyto ulice budou uzavřeny po etapách – viz obr. níže. V těchto termínech nebude umožněno parkování a případné nerespektování tohoto omezení bude pokutováno. Vjezd vozidel bude umožněn pouze vlastníkům nemovitostí, kteří mají možnost parkovat na svém pozemku (tzn. vozidla nesmí parkovat v uvedených termínech na celé ploše ulice Husova a Arnošta z Pardubic).

V první etapě bude uzavřena část náměstí Arnošta z Pardubic a to od ulice Hálkova a k ulici Riegerova v termínu od 19.9.2018 do 20.9.2018 (vyznačeno zeleně).

V druhé etapě bude uzavřena část náměstí Arnošta z Pardubic a to od ulice Tyršova k ulici Podhájí včetně prostoru před základní školou v termínu od 21.9.2018 do 22.9.2018 (vyznačeno modře).

Ve třetí etapě bude uzavřena kompletně ulice Husova v termínu od 23.9.2018 do 24.9.2018 (vyznačeno růžově).

Omlouváme se za vzniklé komplikace. Tyto práce je nutné provést před dokončením stavební akce.

Děkujeme za pochopení.

 

Související příspěvky

Krásné vánoce & PF 2018

Krásné vánoce & PF 2018

Milé Úvalačky, milí Úvaláci, rádi bychom vám všem popřáli krásné vánoce a všechno nejlepší do roku 2018! Hlavně hodně lásky, zdraví, štěstí a...

Aktualita z | PF