Svátek má Čeněk

Jarní "otevřený" úklid Úval - II. ročník

Tak jako minulý rok chceme dobrovolnými silami členů našeho sdružení a veřejnosti provést úklid klánovické aleje a jejího širokého okolí. Letos bychom chtěli navíc uklidit chodník vedoucí od nádraží směrem k viaduktu v ulici Na Spojce. Více informací najdete uvnitř zprávy.

Úklid proběhne dne 29.3.2008 a sraz první party je v 8 hod. u nádraží, kde se sejdou silní jedinci s krumpáčem, lopatou, koštětem či motykou a budou čistit chodník zarostlý plevelem... Po skončení úklidu chodníku se připojí k druhé partě.

Klánovický lesJiráskova směrem k ulici Na spojce

Druhá skupina se sejde v 9 hod. před vstupní brankou na fotbalové hřiště v ulici Guth-Jarkovského. Kdo máte, přineste si s sebou rukavice, hrábě, lopaty, kolečka apod.

Pomůcky jsou doporučené, ale ne nutné, neboť ve spolupráci s Lesy ČR budou zajištěny pytle a kontejnery. Nejdůležitější je ale dobrá nálada!! S sebou můžete samozřejmě vzít i své rodinné příslušníky. I my s sebou budeme mít naše děti ve věkovém rozmezí 1,5 - 17 let. Uvítáme i několik dobrovolníků s autem a přívěsem.

Na závěr celé akce po dobře odvedené práci si společně opečeme buřty na vyhrazeném místě. Buřty či klobásky si prosím přineste s sebou, dřevo bude zajištěno.

Chceme tímto pozvat všechny Úvaláky, kteří se k naší akci chtějí přidat, a alespoň trochu tím zlepšit vzhled našeho města. Zároveň budete mít možnost poznat členy našeho sdružení i jinak - při práci a u táboráku.

A nebo se k nám přidejte symbolicky - vyčistěte okolí svého domu, svoji ulici. A pokud svoji akci zdokumentujete, rádi vystavíme Vaše fotografie na našich webových stránkách!  

V podzimních měsících plánujeme obdobnou akci, která bude zaměřena na lokalitu v Králičině.

21. 03. 2008

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist