Svátek má Helena

Město získalo dotaci na opravu mostku v Králičině

Jsme rádi, že můžeme přinést pozitivní zprávu a zároveň poděkovat vedení našeho města a Klubu přátel přírody, historie a okolí Úval. Město Úvaly získalo od Středočeského kraje dotaci na opravu kamenného mostku v Králičině ve výši 260 000 Kč. Tato kulturní památka si tuto opravu rozhodně zaslouží a tak berte tuto zprávu zároveň jako inspiraci pro Váš víkendový výlet.

21. 03. 2008

Kyselová Petra

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

vloženo: 5.04.2008 20:52

autor: Alena Váňová

nadpis: Romantika u mostku

Kdybych měla auto, uklidila bych ten hrozný nepořádek pod mostem,
je tam již od podzimu a odvezla bych to třeba do své popelnice. Možná o tom nevíte. Chtěla jsem vám psát, ale vidím že již máte dotaci na opravu, to je dobře. Bude se opravodat letos? Už je za pět minut dvanáct.
Mimochodem také cesta od mostu do Dobročovic je dost zaneřáděná, škoda že si místní dělají za plotem skládku, vždyť mají takovou pěknou náves, jaká je málokde a vstup do obce přes ten binec úplně zkazí člověku náladu.

reagovat

vloženo: 7.04.2008 09:48

autor: Petr Borecký

nadpis: Re: romantika u mostu

Dobrý den, podle našich informací by se mělo opravovat již letos. Pokud jde o ten nepořádek, tak buď bude uklizen v rámci opravy a nebo si naše sdružení "střihne" další brigádu :-) A pokud budete chtít, můžete se k úklidu přidat :-)

reagovat

vloženo: 20.04.2008 11:24

autor: Vanova

nadpis: romantika u mostu

Nevim proc se nezobrazil muj posledni prispevek, uklizim les v Ujezde. Uklid u mostku zabere pul hodiny, pokud ma clovek auto, muze ho i odvezt. Ja auto nemam, proto jsem vam to psalal. Hezky den.Vanova

reagovat

© BECC Design

TOPlist