Svátek má Drahomíra

Připravujeme projekt "Oddechového a rekreačního areálu v Úvalech, lokalita Slovany"

Jak jsme Vás již informovali, připravujeme projekt vybudování „Oddechového a rekreačního areálu" na Slovanech. V podstatě by se mělo jednat o prostor určený k hrám pro děti, ale i pro dospělé a setkávání obyvatel Úval. Měla by zde být i možnost sportovního vyžití (ping pong, volejbal, nohejbal). S tímto projektem vyslovilo svůj předběžný souhlas i město. Budeme moc rádi, pokud se do projektu zapojíte i Vy a pomůžete nám sami tento prostor dotvořit tak, aby sloužil ke spokojenosti Vám všem. Více informací naleznete uvnitř aktuality.

Náklady na rekonstrukci celého prostoru jsme spočítali na cca 280 000 Kč s tím, že by se tato rekonstrukce dala rozdělit do tří etap. První etapa - instalace dětských herních prvků by vycházela na cca 80 000 Kč, v současnosti máme zajištěno 30 000 Kč. V průběhu měsíce června zveřejníme na internetu projektový záměr, abyste viděli, jak bude nové hřiště zhruba vypadat. Na Slovanech Vám dodáme záměr hřiště přímo do schránek, abyste si jej dokázali představit.

A jak můžete pomoci?

  • Finančně: příspěvkem na účet sdružení číslo: 0434261339/0800 variabilní symbol: 888
  • Materiálně: dodávkou materiálu - dřevo, písek, štěrk, atd.
  • Prací ...

Jména dárců budou zveřejněna na tabuli u rekonstruovaného areálu. Jako samozřejmost předpokládáme transparentní a veřejné vyúčtování projektu. Na počátku července zveřejníme na internetu a na naší vývěsce, kolik se vybralo.

Dle množství získaných prostředků zahájíme práce na první etapě. Na podzim bychom potom podali žádost o dotaci na dokončení dalších dvou etap. Tím, že bude první etapa hotová, se výrazně zvýší naše šance na úspěch.

Cílem tedy je, abychom na jaře 2009 mohli mít  celý projekt dokončený a Slovany tak získaly svoji rekreační a oddechovou plochu.

6. 06. 2008

Němcová Hana

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist