Svátek má Drahomíra

Návrh regenerace centra Úval představen

Dne 27.6.2008 (minulý čtvrtek) byla za účasti pana starosty - MUDr. Jana Šťastného, paní místostarostky - Ing. Heleny Váňové a zvláštního hosta - poslance parlamentu ČR pana Petra Tluchoře zahájena v objektu č.p. 95 na náměstí Arnošta z Pardubic výstava návrhů architektonického ateliéru Tittelbach&Lacko na regeneraci stávajícího centra Úval. Více informací najdete uvnitř zprávy. 

Práce ateliéru Tittelbach&Lacko byla sponzorována společností MEI Holding (investor výstavby na Hostíně). Výstava je otevřena pro úvalskou veřejnost dnes do 16:00, potom v úterý v době od 10:00 do 16:00. V ostatní dny je možné prohlídku dohodnout s paní Tesařovou ze správního odboru MěÚ.

Lze jen litovat, že představitelé města nevyužili Života Úval pro informování o této výstavě, protože by si ji pro svoji zajímavost určitě zasloužila. Níže přinášíme několik fotografií z výstavy (omlouváme se za nedokonalost fotografií).

Pánové Kolařík, Tittelbach, Černý a CtiborPan starosta Šťastný, pan poslanec Tluchoř, paní místostarostka VáňováProjev poslance TluchořePřestřižení páskyMožná varianta umístění sportovní haly - MultitecSportovní hala - MultitecSportovní hala v Multitecu - umístěníNávrh administrativní a provozní budovy MultitecuSkatepark a oddychový areál v lomu - splní se projekt Otevřených Úval?Cyklostezka u viaduktuProběhneme se v Jámách?Rybářská mola na Fabráku Nová podoba škvárového hřiště pod kostelemNově vydlážděné náměstí Arnošta z Pardubic - odhadovaný náklad na regeneraci náměstí činí cca 16 milionů KčNová podoba městského úřadu - č.p. 18 na náměstí Arnošta z PardubicNová budova MěÚ na náměstí Arnošta z PardubicProstor u kostelaPohled na náměstí Arnošta z PardubicBudeme mít v Úvalech takovéto zastávky autobusu?

 

30. 06. 2008

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist