Svátek má Ilja

Pozvánka na přednášku - baroko v Úvalech

Tak zní název přednášky, která se koná ve čtvrtek 1. dubna 2010 v Galerii MDDM od 18.hod. Více se o ní dočtete uvnitř zprávy.

Dovolujeme si vás pozvat na přednášku „Baroko v Úvalech", kterou ve spolupráci s naším sdružením pořádá Klub přátel historie a přírody Úval a okolí. Akce se koná v rámci projektu „Zachraňme sochu sv. Jana Nepomuckého" a její součástí bude i veřejná diskuse o návrzích na úpravu okolí této památky.

Všichni máte možnost zapojit se do tohoto projektu a podílet se na rozhodování, jak bude vypadat naše okolí. Návrh, který bude na veřejné diskusi přijat, bude znovu prodiskutován s vlastníkem pozemku - úvalskou farností - a k jeho realizaci dojde během veřejné brigády v sobotu 15. května 2010. Tento den budete mít možnost přiložit ruku k dílu a vyjádřit tím svůj zájem o vzhled veřejného prostoru v samotném centru města.

Z řečníků účast přislíbili: Dr. Vítězslav Pokorný, Mgr. arch. Jiří Jindřich, Bc. Milan Bednář a moje maličkost.

Těšíme se na váš zájem, který vyjádříte účastí na těchto akcích

25. 03. 2010

Kyselová Petra

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

vloženo: 16.04.2010 15:28

autor: Skalická

nadpis: Poděkování

Ráda bych vyjádřila poděkování za zajímavou přednášku s informacemi o historii a barokních památkách nejen v Úvalech. Zároveň bych chtěla ocenit Vaši snahu zapojit občany do rozhodování o dění ve městě.

reagovat

© BECC Design

TOPlist