Svátek má Helena

Pozvánka na IV. Jarní otevřený úklid Úval

Milé Úvalačky, milí Úvaláci. Opět slezl v Úvalech sníh a opět se objevily "poklady" v příkopech našich ulic, remízcích a lesech. A opět nám to není jedno. Již čtvrtou sezónu organizuje občanské sdružení Otevřené Úvaly veřejný úklid vybraných čtvrtí našeho města a ani rok 2010 nebude výjimkou. Více informací uvnitř zprávy.

Levné pneu v úvalském lese.

Zveme všechny Úvalačky a Úvaláky, kterým není lhostejný vzhled veřejných prostranství v Úvalech. Připojit se můžete Vy všichni, kterým vadí nepořádek a odpadky v úvalských ulicích, ve škarpách cest. V minulých letech úklid úspěšně probíhal v Klánovickém lese, Škvorecké oboře, u nádraží v Jiráskově ulici a v okolí pošty na náměstí Svobody. Letos na svůj úklid čeká hned několik lokalit: okolí ulice Dobročovická, Škvorecká obora, údolí Králičiny. Pokud se domníváte, že by byla některá lokalita vhodnější, prosíme o návrh do diskuse pod článkem nebo na sdruzeni(zavináč)otevreneuvaly.cz

Sejdeme se v neděli 16.5.2010 v 9:00 na Náměstí Arnošta z Pardubic, u sochy Arnošta z Pardubic.

Pracovní pomůcky nezajišťujeme, výbava každého účastníka úklidu je: pracovní oděv, rukavice, hrábě, popřípadě kolečko. My naopak zajistíme pytle na odpadky a odvoz naplněného kontejneru.

Těšíme se na Vás!

14. 04. 2010

Borecký Petr

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist