Svátek má Drahomíra

Oranžová učebna aneb hlasujte pro úvalskou základní školu!

Nadace ČEZ vyhlásila projekt na podporu rozvoje PC učeben a  laboratoří. Úvalská škola vypracovala projekt, jehož cílem je získat 10 notebooků a vytvořit tak mobilní PC pracovnu, tzv. „Oranžovou učebnu". Jedním z vodítek výběru je i názor veřejnosti, resp. budoucích uživatelů Oranžových učeben. Tento názor může dát veřejnost najevo svým hlasováním na internetu. Více uvnitř zprávy.

Od 15. dubna do 15. května 2010 proto nabízí Nadace ČEZ na webových stránkách www.cezregionum.cz všem návštěvníkům možnost hlasovat a podpořit tak přidělení nadačního příspěvku konkrétní škole, tedy i té Naší. Na uvedených internetových stránkách najdete také podrobná pravidla hlasování a průběžné výsledky. K výsledkům hlasování bude přihlížet správní rada Nadace ČEZ, která z každého regionu vybere školy, kterým nadační příspěvek poskytne.

ZŠ Úvaly najdete mezi středočeskými školami na straně 9. Při hlasování je třeba vyplnit Vaši e-mailovou adresu a hlas je na konto školy připsán až ve chvíli, kdy hlasování potvrdíte ze zadaného e-mailu. Hlasování tak není snadno zmanipulovatelné a bude vypovídat o skutečném zájmu veřejnosti o jednotlivé školy. Věříme proto v přední umístění ZŠ Úvaly a získání grantu.

Předem děkujeme za Vaši pomoc:-)

Hlasovat můžete zde.

26. 04. 2010

Kyselová Petra

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist