Svátek má Luboš

JDEME DO VOLEB!

Milé Úvalačky, milí Úvaláci, společně s Vámi se snažíme naše město udělat příjemnějším místem k žití již pět let. Za tu dobu jsme se zúčastnili našich prvních komunálních voleb (rok 2006), pracovali v zastupitelstvu a s Vaší pomocí zrealizovali mnoho úspěšných projektů. Jsme přesvědčeni, že i když jsme minulé čtyři roky strávili v opozičních lavicích, měla naše práce smysl. Proto jsme se rozhodli, že zkusíme získat Vaši podporu v letošních komunálních volbách ... a proto ... JDEME DO KOMUNÁLNÍCH VOLEB V  ROCE 2010! Uvnitř této zprávy najdete naši kandidátku a další informace o možnosti, jak získat informace o našem volebním programu, jak nás podpořit ... a další informace.

Kandidátka sdružení Otevřené Úvaly

Přemýšleli jsme, jak ji postavit. Nabízely se nám myšlenky, zda neoslovit  některé známé úvalské osobnosti, například z řad rybářů, fotbalistů nebo dalších spolků. Nakonec jsme se rozhodli, že tak neučiníme. Nebylo by to totiž z naší strany vůči Vám fér.  Jsme si jisti, že tito lidé by nějaké hlasy navíc určitě přinesli, ale otázka je, do jaké míry bychom mohli garantovat, že budou zastupovat program, za jaký byli zvoleni. Druhá věc byla, že by nám to nepřišlo spravedlivé vůči členkám a členům našeho sdružení, kteří v minulých letech odvedli ve svém volném čase pro naše město obrovský kus práce. Jsme si tak jisti, že kandidátky a kandidáti, které jsme navrhli, jsou připraveni pracovat pro program, který představujeme.

A jak je tedy naše kandidátka sestavena? 

 1. Ing. Michal Breda, 46 let, Úvaly, manažer, bez politické příslušnosti
 2. Mgr. Dana Poláková, 55 let, Úvaly, asistentka, bez politické příslušnosti
 3. Mgr. Petr Borecký, 37 let, Úvaly, soukromý podnikatel, bez politické příslušnosti
 4. Mgr. Marek, Mahdal, DiS.,  32 let, Úvaly, referent, bez politické příslušnosti
 5. Ing. Ludmila Milerová, 53 let, Úvaly, soukromá podnikatelka, bez politické příslušnosti
 6. Mgr. Jaromíra Borecká, 38 let, Úvaly, překladatelka, bez politické příslušnosti
 7. Josef Polák, 58 let, Úvaly, soukromý podnikatel, bez politické příslušnosti
 8. Petr Urban, 43 let, Úvaly, invalidní důchodce, bez politické příslušnosti
 9. Mgr. Hana Němcová, 36 let, Úvaly, soukromá podnikatelka, bez politické příslušnosti
 10. Rastislav Šimoňák, 35 let, Úvaly, obchodní zástupce, bez politické příslušnosti
 11. Ing. Josef Beneš, 70 let, Úvaly, důchodce, bez politické příslušnosti
 12. Bc. Jan Němec, 35 let, Úvaly, soukromý podnikatel, bez politické příslušnosti
 13. Ing. Marcel Breda, 40 let, Úvaly, manažer, bez politické příslušnosti
 14. Petra Kyselová, 25 let, Úvaly, studentka, bez politické příslušnosti
 15. Ing. Richard Saidl, 41 let, Úvaly, projektový manažer, bez politické příslušnosti  

Volební program

Volební program pro komunální volby v roce 2010 najdete na našem webu v rubrice Volby 2010, dále pak v našem časopise a na letácích, které najdete ve svých schránkách.

Volební shromáždení

Pro milovníky předvolebních shromáždění a gulášů máme tentokráte špatnou zprávu. Letos jsme se rozhodli předvolební shromáždění neorganizovat, místo toho Vás zveme na naše Brigády pro město: ke konci září budeme budovat petanquové hřiště na Nových Slovanech, naopak pro Králičinu můžete spolu s námi pracovat o zářijovém víkendu 18. a 19. září, sraz v 8:30 u motorestu Na Homolce (Disco Flash). Slibujeme, že kromě práce bude určitě i čas na diskuse o volebním programu a o naší představě o dalším směřování města.

Jak nás můžete podpořit?

Tak, jako každý volič, svým hlasem J A když poradíte svým příbuzným a přátelům, aby nás volili, budeme jedině rádi. Můžete nám také pomáhat roznášet předvolební letáky nebo si nechat na svůj plot nainstalovat náš předvolební transparent (v těchto věcech prosím kontaktujte paní Danu Polákovou).

Těšíme se na Vás u voleb 15.-16. října 2010!

8. 09. 2010

Breda Michal, Milerová Ludmila, Poláková Dana, Borecký Petr, Saidl Richard, Němcová Hana, Breda Marcel, Borecká Mirka, Polák Josef, Kyselová Petra, Mahdal Marek, Němec Jan, Bredová Martina

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist