Svátek má Čeněk

Představujeme Petru Fuxovou, kandidátku č. 10

Dnes se vám představí kandidátka do zastupitelstva Petra Fuxová.

Petro, mohla by si se Úvalákům představit?

Jmenuji se Petra Fuxová, jsem vdaná a mám 2 děti. Jsem rodilá Úvalačka. Dětství jsem prožila na ZŠ Úvaly a v různých spolcích a oddílech v Úvalech. Po stuiích jsem pracovala jako technický referent v několika telekomunikačních společnostech. Nyní pracuji jako technický administrativní pracovník ve společnosti zaměřené na inženýrské stavby.

Petra Fuxová

Co Tě přivedlo do sdružení Otevřené Úvaly?  Vím, že jsi se v úvalském dění angažovala už dříve…

Před 8 lety jsem byla členkou finančního výboru společně s některými členy OÚ. Zúčastňovala jsem se různých akcí v Úvalech a OÚ mi bylo blízké, protože pracovali na různých dlouhodobých projektech ve městě. Některé členy jsem znala od dětství, někteří byli rodiče spolužáků mých dětí a tak jsem se nějak „přirozeně“ stala členkou OÚ.

Pokud by Ti voliči dali důvěru a Ty ses stala zastupitelkou, na co by si  se chtěla orientovat?

Vzhledem k tomu, že mám své dvě děti na ZŠ a jsem členkou školské rady, tak již nějaký ten pátek spolupracujeme s panem ředitelem a s učitelským sborem. Z tohoto důvodu bych se ráda zaměřila na oblast školství, ať už ZŠ i MŠ.

Proč by, podle Tebe, měli Úvaláci volit Otevřené Úvaly?

Protože nepoužívají pouze prázdní hesla, silná kritická slova a jednoduchá, ale líbivá gesta, ale prosazují koncepční dlouhodobě promyšlené projekty, které dotahují do zdárného konce.

Děkuji za rozhovor

26. 09. 2014

Mahdal Marek

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist