Svátek má Čeněk

Dnes otevírá svoji prodejnu Diskont Plus

Po několika letech se tak obyvatelé Úval dočkali náhrady za obchodní středisko na náměstí Svobody. Věřme, že nová prodejna Diskont Plus přispěje ke zkvalitnění služeb stávajících obchodníků s potravinami ve městě.

30. 04. 2007

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

vloženo: 30.04.2007 09:15

autor: Marek Mahdal (mahdal@uvaly.info)

nadpis: Otevírání supermarketů

I když je všeobecný názor na neustále otevírání super- a hyper- maktetů v ČR spíše negativní, pro Úvaly to vnímám jako pozitivum. Otázkou je, zda-li budou ostatní obchody s potravinami schopny konkurence. Např. samoobsluha na Náměstí Arnošta z Pardubic je super a doufám, že se udrží. Další současná sámoška - Na Slovanech....tak ta je Plusu opravdu hodně blízko a tam už si tak jistý nejsem.... Uvidíme. "Neviditelná ruka trhu" nám to brzy ukáže. :-)

reagovat

vloženo: 30.04.2007 09:23

autor:

nadpis: Billboardy

Je sice fajn, že se v Úvalech konečně otevřela podobná prodejna a nemusíme jezdit nakupovat do Újezda nebo Č.Brodu, co se mi ale nelíbí, je jakým způsobem na sebe prodejna upozorňuje.
Billboardy umístěné na travnaté ploše u zdravotního střediska nebo u nádraží jsou opravdu hrozné!!!
O různých slevách a akcích nás přeci informují letáky...
Musí to být???

reagovat

vloženo: 30.04.2007 11:11

autor: Marek Mahdal (mahdal@uvaly.info)

nadpis: Reklama na Plus

Je pravda, že v dnešní době je všude reklam více než dost...i v Úvalech. Propagace Plusu je více než dostatečná. Chápu, že zvláště teď , v prvních dnech po otevření se snaží zaujmout jak jen mohou. Minulý týden se na mnoha sloupech objevily trvalé směrovky Plus 450 metrů, Plus 32 metrů, Plus 100 mestrů atd.... :-))) a před bývalou masnou na Jirenské ulici tabule že je to 4 km, což se mi zdá hodně...

reagovat

© BECC Design

TOPlist