Svátek má Ilja

Anketa ke strategickému rozvojovému plánu města

Milé Úvalačky, milí Úvaláci. Společně s některými dalšími zastupiteli se domníváme, že v diskusi kolem příprav strategického rozvojového plánu by měl více než doposud zaznít Váš hlas. Rádi bychom proto zjistili, jak se vůbec na budoucnost našeho města díváte, jak velké by mělo být a kam by se mělo rozvíjet. Připravili jsme proto jednoduchou anketu, ze které bychom rádi zjistili Váš základní názor na budoucnost našeho města. Výsledky této ankety nám pomohou při našem rozhodování, jakým směrem dále návrh rozvojového plánu našeho města cílit. Další podrobnosti najdete uvnitř zprávy.

 

V průběhu tohoto víkendu byste měli do svých schránek dostat obálky s anketním lístkem, který po té, co jej vyplníte, můžete hodit do kterékoli poštovní schránky v Úvalech.. Má-li být anketa co nejvíce reprezentativní, je třeba, aby se jí zúčastnilo co nejvíce Úvaláků a Úvalaček.

Prosíme proto o Vaši hojnou účast a Váš názor, kam dál s naším městem.

Vyplněné anketní lístky můžete odevzdávat do 9.11., včetně.

Anketu spoluorganizují tito zastupitelé: Monika Petržílková, Michal Breda, Milan Švejnoha, Petr Borecký, Karel Linhart, Ladislav Morávek, Radek Netušil, Miloslav Kolařík.

3. 11. 2007

Breda Michal, Borecký Petr

Diskuse ke článku

vložit příspěvek

© BECC Design

TOPlist