Svátek má Simona

vyhledávání Diskusní fórum

Co by se mohlo v našem městě zlepšit? >> Městský úřad >> Komunikace s Městským úřadem Úvaly

třídit dle:

vloženo: 7.04.2011 13:43

autor: Marek Mahdal (marek.mahdal@otevreneuvaly.cz)

nadpis: Komunikace s Městským úřadem Úvaly

Podělte se o své pozitivní i negativní zkušenosti s vaší komunikací s Městským úřadem Úvaly. reagovat

vloženo: 23.06.2011 12:51

autor: Petr Barák

nadpis: Parkování a dopravní značky

Dobrý den,

je tomu skoro rok, kdy jsem se obrátil na firmu Byty Slovany a Čechoslavie, aby opravili vysoký nájezd ze silnice na parkovací stání v ulici Dalmatská. Pozemky jsou v jejich vlastnictví. V zimě je vyzval i městský úřad, aby v době příznivého počasí provedli nápravu. Nicméně od té doby nikdo, ani úřad, se mnou nekomunikuje a tak nevím, v jakém je to stavu a zda se to řeší či nikoliv, kdy obec převezme pozemky pod svouji správu a tak někteří si dál ne svou vinou ničí podvozek, tlumiče, nápravu...

Další neřená věc je nedodržování dopravních značek v Úvalech a nečinnost Police. Například v ulici Dalmatská věčně parkují auta na zákazu zastavení nebo na hlavním tahu Kolín-Praha jezdí auta na červenou a víc jak 50 km/hod. Hlavně, že Policie hlídá bezpečnostní pásy řidičů a stav vozidla... Na stránkách jednoho SVJ bylo dokonce uvedeno, že pan starosta se stáním na zákazovkách bude zabývat, ale reálně se nic nezměnilo.

A stavební úřad je kapitola sama o sobě, zejména co se týče dodržování zákonných lhůt a komunikace. reagovat