Svátek má Jáchym

Mgr. Marek Mahdal DiS.

Marek Mahdal
Narozen(a): 1. 08. 1978, Praha
Vzdělání: Metropolitní univerzita (2009) Vysoká škola veřejné správy a mezinárodních vztahů v Praze, obor veřejná správa (2007) Vyšší obchodní podnikatelská škola, s.r.o. (2001)
Stav: manželka Radka, synové Tobiáš a Filip
Zaměstnání: Magistrát hlavního města Prahy
Bydliště: Česká 1666, Úvaly - Nové Slovany
E-mail: marek.mahdal@otevreneuvaly.cz
Telefon: 604 844 900

Proč kandiduji na zastupitele města Úvaly ?

Dění v našem městě sleduji již osmým rokem a uplynulé 4 roky jsem měl možnost poznat, co obnáší činnost obecního zastupitele. Přesvědčil jsem se, jak je působení v komunální politice, byť pouze v pozici řadového zastupitele, věcí poměrně náročnou, a to nejen z časových důvodů.

Často se totiž setkávám s kritikou, kdy dotyčný stěžovatel či kritik zcela neguje práci či rozhodnutí zastupitelstva, ale současně nedokáže přijít a nabídnout vlastní řešení problému.

Možná je to také tím, že není dostatečná informovanost našich občanů nejen o potřebách města, ale také o možnostech, především v oblasti financí. I pro nové volební období je naše heslo „Nejsme nalevo ani napravo – jsme v Úvalech“ stále velmi aktuální.

Vždyť partajničení a „politických turismus“ či neustálé schovávání se pod křídla stran působících ve „velké politice“ do Úval nepatří. Nelze nepřiznat, že za uplynulé 4 roky se Úvaly změnily ve všech směrech k lepšímu a ve městě je to vidět.

I v dalším období bych chtěl pracovat v redakční radě měsíčníku Život Úval a přispívat ke zlepšení informovanosti našich občanů o dění ve městě.

Jsem přesvědčen, že se náš městský časopis, s více jak půl století dlouhou tradicí, ubírá správným směrem.

Dejte nám proto šanci pokračovat v započaté práci a směrovat Úvaly k lepší budoucnosti.

Co jsem napsal

chci vědět více informací 10. 04. 2017 Brigáda Otevřených Úval na pétanque hřišti na Slovanech dne 7.4.2017

chci vědět více informací 29. 03. 2017 Pozvánka na Den Země na Klepci 2017

chci vědět více informací 29. 03. 2017 Den Země na Klepci 2017

chci vědět více informací 29. 03. 2017 Stanovisko spolku Otevřené Úvaly k výpovědi koaliční smlouvy ze strany MO ČSSD Úvaly

chci vědět více informací 22. 12. 2016 PF 2017 vám přejí Otevřené Úvaly

Vypiš všechny články v této kategorii


© BECC Design

TOPlist