Svátek má Jáchym

Motto: „Zdraví lidé, zdravé město“

Základním požadavkem, který chceme prosazovat, je zachování základního spektra zdravotnických služeb, které jsou obvyklé pro město velikosti a polohy Úval. Pokud to bude jen trochu možné, chtěli bychom usilovat o rozšíření  zdravotnických služeb o další odborné ordinace a laboratoře.

  • Stav zdravotnictví v Úvalech výrazně ovlivňuje smlouva, kterou uzavřelo současné vedení města s panem MUDr. Marešem, resp. jeho společností. Ten je podle této smlouvy o pronájmu zdravotního střediska povinen zainvestovat rekonstrukci tohoto zařízení a zkvalitnit tak zdravotní služby v Úvalech. Počkáme a dobře ohlídáme, aby došlo k naplnění požadavků smlouvy a stav zdravotnictví se zlepšil podle představ našich občanů.
  • Současně nám v blízkosti vyrůstá velmi perspektivní zdravotnické zařízení v sousedních Jirnech. Jedná se o centrum zdravotnické péče společnosti INC a.s., která se v minulosti ucházela i pronájem a rekonstrukci zdravotního střediska v Úvalech. V budoucnosti vidíme pro úvalské občany toto zařízení jako vhodné doplnění dalších zdravotních služeb a budeme se snažit navázat a podporovat spolupráci vedení města Úval i s tímto pracovištěm tak, aby se stalo pro Úvaláky dostupnější.


© BECC Design

TOPlist