Svátek má Jáchym

Představujeme Hanku Němcovou, kandidátku č. 12

Dnes se vám představí kandidátka do zastupitelstva Mgr. Hanka Němcová.

Hanko, mohla by ses Úvalákům představit?

Jmenuji se Hana Němcová, jsem vdaná, mám dvě děti. V Úvalech bydlím od roku 1999. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Praze a poté Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Vždy jsem pracovala s dětmi (spolupráce s MDDM Úvaly, klánovickou základní školou a MŠ Pražská). V současné době provozuji centrum dětského plavání v Úvalech.

Co Tě přivedlo do sdružení Otevřené Úvaly ? Vím o tobě, že patříš mezi zakládající členy…

Ano. Patřím mezi zakládající členy. Když za mnou před lety přišel, tuším Petr Borecký, jestli bych nechtěla být členem Otevřených Úval, v podstatě jsem neváhala. Nikdy mi nebylo lhostejné, do jakého města jsem se přestěhovala. Už od začátku jsem se snažila aktivně podílet na aktivitách pro děti. Na počátku jsem sama při MDDM založila mateřské centrum Úvaláček a několik let vedla cvičení pro nejmenší děti. Některé věci však člověk sám nedokáže. Z mého podnětu, ale za podpory ostatních členů Otevřených Úval, se podařilo „znovuoživit“  hřiště na Slovanech. To bych sama nikdy nedokázala, takže možná proto...

Pokud by Ti voliči dali důvěru a Ty ses stala zastupitelkou, na co by ses chtěla orientovat ?

Na podporu stávajích a vznik nových sportovních klubů, volnočasových aktivit pro děti, vznik sportovišť a ploch pro trávení volného času.

Proč by, podle Tebe, měli Úvaláci volit Otevřené Úvaly?

Myslím, že jsme „parta“ slušných lidí, co se snaží své město měnit k lepšímu.

Děkuji za rozhovor

Rozhovor vedl Marek Mahdal


© BECC Design

TOPlist