Svátek má Helena

Dnes se vám představí kandidátka do zastupitelstva Petra Fuxová.

Petro, mohla by si se Úvalákům představit?

Jmenuji se Petra Fuxová, jsem vdaná a mám 2 děti. Jsem rodilá Úvalačka. Dětství jsem prožila na ZŠ Úvaly a v různých spolcích a oddílech v Úvalech. Po stuiích jsem pracovala jako technický referent v několika telekomunikačních společnostech. Nyní pracuji jako technický administrativní pracovník ve společnosti zaměřené na inženýrské stavby.

Petra Fuxová

Co Tě přivedlo do sdružení Otevřené Úvaly?  Vím, že jsi se v úvalském dění angažovala už dříve…

Před 8 lety jsem byla členkou finančního výboru společně s některými členy OÚ. Zúčastňovala jsem se různých akcí v Úvalech a OÚ mi bylo blízké, protože pracovali na různých dlouhodobých projektech ve městě. Některé členy jsem znala od dětství, někteří byli rodiče spolužáků mých dětí a tak jsem se nějak „přirozeně“ stala členkou OÚ.

Pokud by Ti voliči dali důvěru a Ty ses stala zastupitelkou, na co by si  se chtěla orientovat?

Vzhledem k tomu, že mám své dvě děti na ZŠ a jsem členkou školské rady, tak již nějaký ten pátek spolupracujeme s panem ředitelem a s učitelským sborem. Z tohoto důvodu bych se ráda zaměřila na oblast školství, ať už ZŠ i MŠ.

Proč by, podle Tebe, měli Úvaláci volit Otevřené Úvaly?

Protože nepoužívají pouze prázdní hesla, silná kritická slova a jednoduchá, ale líbivá gesta, ale prosazují koncepční dlouhodobě promyšlené projekty, které dotahují do zdárného konce.

Děkuji za rozhovor

rozhovor vedl Marek Mahdal


© BECC Design

TOPlist