Zítra začínají komunální volby – jdeme do finále!

Zítra začínají komunální volby – jdeme do finále!

Milé Úvalačky, milí Úvaláci, zítra a pozítří nastávají dny „D“, kdy rozhodnete o tom, jakou cestou se Úvaly pro další 4 roky vydají. Představili jsme Vám náš program pro příští čtyři roky a také vizi města dlouhodobější. Víte už také, v tom dobrém  a i třeba v tom horším, jak jsme plnili to, co jsme vám v roce 2014 slíbili.

Změnili jsme Úvaly. K lepšímu? K horšímu? Podle toho nás teď ohodnoťte.

Ať již budete volit nás nebo jakoukoli jinou stranu, hlavně přijďte k volbám. Ve volbách minulých se 5 Úvaláků z deseti rozhodlo, že volit nepůjde. Je to samozřejmě vaše právo, ale vzdáváte se tak možnosti spolurozhodnout o vaší budoucnosti v Úvalech. A také nepodléhejte pocitu, že zrovna na tom jednom vašem hlasu nezáleží. Záleží. Nikdo totiž nemá nic jisté. Ani vyhrané ani prohrané.

A pokud už se rozhodnete k volbám jít, budeme rádi, pokud budeme vaší volbou my. Protože Úvaly nás baví, věnujeme jim svůj čas už 12 let (a nejen pár týdnů před volbami) a jsme připraveni jim dát další 4 roky.

Vaši Otevření Úvaláci a Úvalačky

Související příspěvky

Krásné vánoce & PF 2018

Krásné vánoce & PF 2018

Milé Úvalačky, milí Úvaláci, rádi bychom vám všem popřáli krásné vánoce a všechno nejlepší do roku 2018! Hlavně hodně lásky, zdraví, štěstí a...

Aktualita z | PF