Proč se angažuji ve sdružení Otevřené Úvaly?

O dění ve veřejném sektoru se v Úvalech aktivně zajímám již od roku 2006. Během této doby jsem se angažovala zejména v projektech v oblasti kultury a kulturního dědictví. V tomto směru mám za sebou již řadu úspěšných projektů. Samozřejmě jsem vždy se svými kolegy ze sdružení spolupracovala i na jiných veřejně prospěšných akcích.

Po celou dobu fungování se Otevřené Úvaly profilují jako sdružení otevřené všem občanům, které však nesklouzává k populistickým slibům či řešením.

Narozena: 1985, Brandýs nad Labem
Vzdělání: Pedagogická fakulty a Fakulty sociálních věd UK
Stav: vdaná
Zaměstnání: administrativní referentka
Bydliště: Úvaly
E-mail: petra.kyselova@otevreneuvaly.cz

Podívejte se na profily ostatních členů sdružení a kandidátů za Otevřené Úvaly

petr_borecky____.jpg

Máme za sebou hodně práce a realizovaných projektů – od těch malých až po velké. Myslím si, že stále mohu pomáhat měnit naše město v místo lepšího žití.

Mgr. Petr. Borecký

předseda sdružení a starosta města
Ing_Josef_Polak_____.jpg

Chodníky a ulicemi počínaje, přes školky, školu, sportovní a kulturní zázemí pokračujíc a čistotou a upraveným vzhledem města konče. Když to jde jinde, proč ne v Úvalech.

Josef Polák

člen sdružení a zastupitel města
lida_milerova_____.jpg

Náš program je realistický, ač pro některé občany nepopulární. Pevně věřím, že zvítězí zdravý rozum a budu se moci podílet se svými kolegy/ kolegyněmi na dalším rozvoji města.

Ing. Ludmila Milerová

člen sdružení a zastupitel města
dana_polakova_____.jpg

Zkušenosti, které jsem za uplynulé roky v této práci získala, bych chtěla uplatnit i v nadcházejícím volebním období jako zastupitel.

Mgr. Dana Poláková

člen sdružení a zastupitel města
Mirka_Borecka____.jpg

Věřím, že každý, i dílčí posun má svůj velký smysl. Proto chci v této práci pokračovat, a to jak na úrovni spolku, tak i na úrovni města.

Mgr. Mirka Borecká

člen sdružení
mgr_marek_mahdal_dis____.jpg

Jsem přesvědčen, že se naše město ubírá správným směrem. Dejte nám proto šanci pokračovat v započaté práci a směrovat Úvaly k lepší budoucnosti.

Mgr. Marek Mahdal, DiS.

člen sdružení
hana_nemcova____.jpg

V projektech spojených se zelení a bydlením bych ráda pokračovala a přispěla tak ke zlepšení kvality bydlení a trávení volného času.

Mgr. Hana Němcová

člen sdružení
Jan_Nemec_.jpg

Pro Úvaly budu i nadále rád v rámci svých možností pracovat, nezávisle na volebním výsledku v nadcházejících komunálních volbách.

Bc. Jan Němec

člen sdružení
jaroslav_spacek____.jpg

Není jedno, co se v našem městě děje, takže si už pár let účastním věcí okolo fungování a směřování Úval. Baví mě sport, chci pomáhat ho u nás rozvíjet.

Jaroslav Špaček

člen sdružení
Petra_Fuxova____.jpg

V Úvalech žiji, až na krátkou pauzu v mládí, celý svůj život. Líbila se mi aktivita sdružení Otevřené Úvaly, proto jsem se stala před lety členkou a na společných projektech se podílím.

Petra Fuxová

člen sdružení
daniel_cejka____.jpg

Chci přispět ke zlepšování sportovního zázemí  a také přispět k tomu, aby se Úvaly rozvíjely dlouhodobě udržitelně ekonomicky bez dluhů.

Bc. Daniel Čejka

člen sdružení
michal_breda____.jpg

Chci omezit jejich plýtvání bezhlavým najímáním konzultačních firem a nedostatečným využíváním veřejných soutěží. Současně chci zvýšit a zpřísnit odborný dohled při realizaci investičních akcí.

Ing. Michal Breda

člen sdružení
Marcel_Breda____.jpg

Chci podporovat otevřené a především průhledné rozhodování při správě a rozvoji města a prosazování koncepce rozvoje města jako klidové, rekreační a kulturní zóny a celkového vývoje Úval k lepšímu.

Ing. Marcel Breda

člen sdružení
mgr_petra_flagner_ba____.jpg

Po celou dobu fungování se Otevřené Úvaly profilují jako sdružení otevřené všem občanům, které však nesklouzává k populistickým slibům či řešením.

Mgr. Petra Flagner BA.

člen sdružení
martina_bredova_____.jpg

Chci se podílet na vývoji města k lepšímu, rozvoji kultury a celkový vzhled našeho města.

richard_saidl____.jpg

Věřím, že voliči ocení svými hlasy nejen projekty uskutečněné pod „hlavičkou“ města Úvaly, ale i další drobné příspěvky k zlepšení našeho „místa pro život“.

Ing. Richard Saidl

člen sdružení
robin_duspara__.jpg

Zajímám se hlavně o udržitelnost životního prostředí a celkový vzhled Úval.

Robin Duspara

člen sdružení
vladimir_stastny_____.jpg

Není mi jedno, v jakém městě se svojí rodinou žiji, a není mi jedno, co se v tomto městě děje. To je dobrý důvod se přidat, pokračovat v započaté práci a dokončit vše zamýšlené.

Vladimír Šťastný

člen sdružení
marketa_rydvalova____.jpg

Ta změna, kterou Úvaly prošly za současného vedení města je vidět na každém kroku a je i přes nutné chyby pro mě jako občana velmi pozitivní. A to je podle mého názoru ten nejlepší důvod proč kandidovat.

Markéta Rydvalová

kandiduje za Otevřené Úvaly
nadezda_urbanova____.jpg

V posledních letech pozoruji zřetelný posun k lepšímu v mnoha směrech. Protože s vytyčenou cestou souhlasím, ráda bych se stala její součástí.

Mgr. Naděžda Urbanová

kandiduje za Otevřené Úvaly
petr_urban____.jpg

Jsem nadšenec pro přírodu – louky, lesy, rybníky – to je moje. Jsem rád, že město se konečně začíná starat o svou zeleň, více se jí objevuje v ulicích, začala revitalizace městských lesů i parků. Na tomhle trendu se chci podílet.

Petr Urban

kandiduje za Otevřené Úvaly